Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

ŞİRKETİN KISA TARİHCESİ

Ergüden Tic. Ltd. 1986 yılında Ahmet Ergüden tarafından küçük bir hırdavat şirketi olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren istikrarlı bir şekilde büyüyen şirketimiz, kısa süre içerisinde ürün portföyünü hızla genişleterek, inşaat demirinden profil boruya, kireçten gazbetona kadar birçok inşaat malzemesinin ithalatına başlamış ve A’dan Z’ye yapılar için gerekli tüm malzemelerin toptan ve perakende satışını gerçekleştirmeye başlamıştır.

Müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmetin yanında, her zaman uygun fiyat sunan Ergüden Tic. Ltd. günümüzde inşaat demiri başta olmak üzere diğer birçok inşaat malzemesinin satışında sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Yapı alanındaki birikim ve tecrübelerini güçlü dağıtım ağıyla birleştiren Ergüden Tic. Ltd. Yeşilırmak’tan Karpaz’a kadar Kuzey Kıbrıs’ın her bölgesine hizmet vermektedir. Şirketimiz Lefkoşa Sanayi bölgesinde bulunan ofisimizin yanı sıra Gazimağusa Serbest Limanı’nda bulunan depomuz sayesinde gümrük öncesi satış da gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca, Haspolat bölgesinde Lefkoşa-Mağusa Anayolu üzerinde 21 dönüm 2 Evlek içerisinde 1.500 m2 yeni merkez showroom ve 6.8000 m2 kapalı alan depo inşaatımız Aralık 2020’de tamamlanarak hizmete açılmıştır.

Bunun yanı sıra yapı sektöründeki yenilikleri yakından takip eden Ergüden Tic. Ltd, KKTC inşaat sektörüne en modern inşaat malzemelerini sunarak inşaatları daha kaliteli ve daha güvenli hale getirmeyi hedeflemektedir. Şeffaflık, iş ahlakı ve etik değerlere daima bağlı kalarak ticaret yapmayı kendine ilke edinen şirketimiz, müşterilerine daha iyi hizmet etmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Haspolat Merkez;

Sanayi Şubesi;

Serbest Liman Depo;